Artanë | Makina | Vetura | Opel | Manta | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 07:31 Vetura , Besianë

OPEL MANTA 3.0 24V

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 18:56 Vetura , Besianë

Opell Manta

Viti: 1982
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:17 Vetura , Ferizaj

Opel Vectra benzin+gaz

300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 23:48 Vetura , Prishtinë

Opel Manta A 1900s viti 1972

12 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Qer 22:53 Vetura , Gjakovë

Opel manta

6 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 17:40 Vetura , Mitrovicë

Esht shum matorr i mir

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 18:00 Vetura , Prishtinë

Manta A

11 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Nën 20:28 Vetura , Ferizaj

Manta

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim