Artanë | Makina | Vetura | Opel | Meriva | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 11:38 Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 1.7 Dizell AUTOMATIK 2011����Zvicra

7 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:31 Vetura , Ferizaj

Opel meriva 1.3cdti ecoflex me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:20 Vetura , Gjilan

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:34 Vetura , Prishtinë

OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:14 Vetura , Ferizaj

Opel Meriva diesel -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:21 Vetura , Ferizaj

SHITET OPEL MERIVA 1.3 CDTI, VITI 2009

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Vetura , Lipjan

opel meriva 045290107

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:03 Vetura , Besianë

Shes OPEL MERIVA 1.7 Viti 2009 me Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:52 Vetura , Pejë

AUTO CITY RENT A CAR PEJE 15 euro per 24 ore

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:43 Vetura , Gjilan

Shitet opell meriva 1.7 dizell

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim