Artanë | Makina | Vetura | Opel | Mokka | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 19:25 Vetura , Shtërpcë

Opel Mokka AUTOMATIK 2018 viti

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:41 Vetura , Dardanë

Opel Mokka 1.7 CDTI

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 09:13 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka 1.6 CDTI 2015

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 09:10 Vetura , Gjilan

shitet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Tet 15:40 Vetura , Gjilan

Opel MOKKA

16 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Tet 21:55 Vetura , Ferizaj

Opel Mokka X 1.6 D

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Gush 19:18 Vetura , Ferizaj

Shitet Mokka 2017

24 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
30 Korr 15:18 Vetura , Ferizaj

VETURA

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 16:35 Vetura , Prishtinë

Vetura

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 14:15 Vetura , Ferizaj

Vetura

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim