Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Monza

23 Tet 07:21 ,

Opel Monza

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim