Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Nova

23 Sht 11:40 ,

Gjithqka n rregull ska prishje tehi ri diamond

1 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 14:56 ,

Shese ose ndrroj

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 17:17 ,

opel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:30 ,

Combi Opel Nova

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 22:37 ,

Golf 2 1.6 Dizel

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim