Artanë | Makina | Vetura | Opel | Sintra | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


08 Korr 09:23 Vetura , Prizren

Kerkoj opel sintra benzine

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 09:22 Vetura , Prizren

kerkoj opel sintra 2.2 benzin

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 20:36 Vetura , Drenas

Opel Sintra

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 11:37 Vetura , Klinë

Opel sintra

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 18:00 Vetura , Drenas

Opel Sintra

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 19:20 Vetura , Fushë Kosovë

Nr viber +38344773629

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 22:05 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Sintra e posaardhur nga CH.

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 11:46 Vetura , Prishtinë

Opel Sintra 22TD autoveture .makine , minivan

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Tet 20:38 Vetura , Skenderaj

Shitet Vetura

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 08:39 Vetura , Skenderaj

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim