Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel | Zafira Tourer

Dje 22:06 Shitorja ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:15 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI ECO-Flex

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:14 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:44 ,

Zafira TOURER 2.0 CDTI Automatik 7 Ulse 158.000 km

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:20 ,

OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI AUTOMATIK 7 ULSE

12 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 14:24 ,

Opel Zafira 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 08:53 ,

Opel Zafira Tourer

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 20:23 ,

Opel Zafira Tour 2.0cdti automatik 2016 PRIVAT

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Korr 08:00 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:28 ,

opel zafira tourer 2014 ne rks

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:46 ,

Shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 14:18 ,

Opel Zafira

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 13:19 ,

Opel Zafira

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 15:47 ,

Familjar

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 20:31 ,

E mir

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Nën 13:38 ,

Opel zafira

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 02:13 ,

Flm MerrJep u shit

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Korr 20:31 ,

Opel zafira tourer 2.0 sport

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Korr 21:57 ,

shes opel zafiea e ardhur nga zvicrra panoramKamer

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 22:06 ,

opel zafira prej zvicrres 2014 1.6 dize kamer full

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 09:32 ,

U SHITE FLM MERRJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 13:44 ,

Opel Zafira Tourer

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 09:07 ,

Opell Zafira 2.0 Dizelle Viti 2004 7 Ulse

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 13:55 ,

Golf 3

1 450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 15:56 ,

Opel Zafira C 20DTH 7 Ulse����

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 12:31 ,

Automatik 1.9. Diesel 7 ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 08:57 ,

opell zafira

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 00:30 ,

Shes opel zafiren e sapoardhur nga Belgjika.

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
01 Qer 21:11 ,

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 23:20 ,

Opel Zafira Tourer 2.0

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Sht 23:04 ,

Vetura ne shitje!

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Sht 18:58 ,

Opel Zafira C 20DTH 7 Ulse����I Shitur��

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 11:50 ,

Zafira C Tourer

16 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 19:19 ,

Opel zafira

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 16:33 ,

VETURA ASHT NE REGULL

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 11:52 ,

Loni

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 19:42 ,

opel zafira 2.2 dizel

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:56 ,

Opel Zafira Tourer 2.0 Dizel

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Jan 18:27 ,

Shitet opel zafira 2000 nafte 7 vende viti 2000

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 21:11 ,

opel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim