Artanë | Makina | Vetura | Opel | Zafira Tourer | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 15:34 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira 2.0 D Automatik me kamera

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Shitorja Vetura , Gjakovë

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:15 Vetura , Gjakovë

Zafira Tourer

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 09:15 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 2016

7 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 02:13 Vetura , Mitrovicë

Flm MerrJep u shit

15 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Korr 20:31 Vetura , Prizren

Opel zafira tourer 2.0 sport

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Korr 21:57 Vetura , Ferizaj

shes opel zafiea e ardhur nga zvicrra panoramKamer

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Qer 22:06 Vetura , Ferizaj

opel zafira prej zvicrres 2014 1.6 dize kamer full

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 09:32 Vetura , Pejë

U SHITE FLM MERRJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim