Prishtinë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 8
Agila , 43
Ampera , 1
Antara , 82
Arena , 6
Ascona , 31
Astra , 2380
Calibra , 49
Campo , 20
Cascada , 2
Combo , 371
Corsa , 1851
Diplomat , 1
Frontera , 50
GT , 10
Insignia , 168
Kadett , 154
Karl , 3
Manta , 3
Meriva , 245
Mokka , 6
Monterey , 3
Movano , 36
Nova , 3
Omega , 147
Senator , 1
Signum , 66
Sintra , 10
Speedster , 1
Tigra , 25
Vectra , 1953
Vivaro , 86
Zafira , 893

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:34 ,

SHITET OPELL ASTRA 1.9CDTI .VITI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:30 ,

Opel Astra 2.0Cdti 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:13 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI 2011 RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:10 ,

Opel Vectra 1.9 CDTI 10 MUAJ RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:11 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:07 ,

Opel Astra Dizel AUTOMATIK RKS 8 muj ☎️ 044808024

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:07 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI POSAARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:49 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIK 7 ULSE RKS 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 ,

Opel Combo 1.3 CDTI disel����

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 20:40 Shitorja ,

opel corsa 1.3 dizel

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:32 ,

Opel corsa ecoflex 1.3 2011 me dogan dhe homologim

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:11 ,

��������Opell Corsa 1.4���� RKS

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:08 ,

Opel astra 10muj rks

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 ,

Opel Frontera 2.3

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
Sot 19:24 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011/ ME DOGAN

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:12 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM ME 117 MI KM

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:11 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM ME LIBER SERVISI

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:06 ,

Opel Vectra 2.0 benzin/plin

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:04 Shitorja ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI 2004 N-JOY

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:02 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 ,

Opel Corsa OPC 210 ps 1.6 Turbo 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:08 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI ECOTEC VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOTEC VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:05 ,

Opel Astra 1.9 Cdti automatik pa dogan ����Euro4

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:05 ,

OPEL CORSA 1.4 B ECOTEC VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:58 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2004 Rks 7 muj

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 ,

Shes Opel Astra 1.4 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

Shiten Fellne pa goma 17 opell

220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:41 ,

Shitet opel astra 2008 1.7 dizell

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:35 ,

OPEL ASTRA DIZELL 1.9 VITI 2008 MANUEL NE RKS

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:30 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:09 ,

Opel vectra

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:31 ,

Shitet ose ndrrohet me kombi

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECO TEC

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:22 ,

Opel Vectra B

1 280 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:01 ,

Opel Sintra 2.2 Dizell me 7ulse ne gjendje TipTop

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:01 ,

Opel Vectra 1.6 Benzine Rks 1 Vit - 92

999 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:59 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011/ ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:37 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI-Diesel -14

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:36 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI-Diesel Automatik -10

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:23 ,

RENT A CAR

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:42 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:36 ,

Opel Corsa B VIti 2000, 1.4 i thjesht

2 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:26 ,

Zafira

7 890 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:26 ,

Opel Astra J

4 750 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:04 ,

Opel Combo 1,7 diesel klima model 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 ,

shes opel zafira 1.9cdti

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 ,

Shitet opel astra 2008 1.7 dizell

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione