Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel

Adam , 1
Agila , 4
Antara , 4
Ascona , 1
Astra , 44
Calibra , 1
Combo , 12
Corsa , 34
Frontera , 1
Insignia , 9
Kadett , 4
Meriva , 10
Sintra , 1
Tigra , 1
Vectra , 16
Zafira , 46
Sot 21:51 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 21:25 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI AUTOMATIK DIZELL ECOFLEX

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:25 ,

OPEL CORSA S-D ECOFLEX 1.3 CDTI DIZELL 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:04 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.8 i, CABRIO, Full Opcion, RKS

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:14 Shitorja ,

OPEL ANTARA AUTOMATIK E DOGANUAR 2012 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:06 Shitorja ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI 2012 I DOGANUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:50 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.6T OPC

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:48 Shitorja ,

Opel Meriva B 1.7 CDTI

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:47 Shitorja ,

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:11 ,

OPEL ASTRA J 2014 1.7 CDTI SPORTS TOURER

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Opel insignia

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Opel corsa

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:47 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:35 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti

3 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 Shitorja ,

Opel Astra 1.7CDTI

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:34 ,

AUTO CITY RENT A CAR PEJE 15 euro per 24 ore

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:53 ,

SHES OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIK 2015

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:32 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:32 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:32 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Shitorja ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:31 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:30 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:30 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:26 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:26 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:26 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:26 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:26 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:23 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:23 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:22 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 23:20 ,

Opel Adam benzin

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 17:01 ,

vetura asht shum e mire

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 09:36 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 09:36 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 21:54 Shitorja ,

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 15:19 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7cdti AUTOMATIK I SHITUR

7 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Maj 15:41 ,

Opel Meriva 1.7CDTI 2009 Me Dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 20:49 ,

�� Rent A Car �� ”MEHA” Tel +383/44/316/313

20 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Maj 17:38 Shitorja ,

Opel Meriva

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Maj 17:36 Shitorja ,

OPEL MERIVA II 1.7 CDTI 110 COSMO

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 17:35 Shitorja ,

Opel Insigna Automatik

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim