Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel

Adam , 28
Agila , 141
Ampera , 2
Antara , 5
Arena , 4
Ascona , 181
Astra , 2542
Calibra , 214
Campo , 16
Cascada , 2
Cavalier , 2
Combo , 118
Corsa , 3627
Diplomat , 1
Frontera , 146
GT , 37
Insignia , 19
Kadett , 1036
Karl , 1
Manta , 7
Meriva , 65
Mokka , 1
Monterey , 3
Movano , 1
Omega , 311
Rekord , 7
Senator , 6
Signum , 34
Sintra , 19
Tigra , 126
Vectra , 3464
Vivaro , 2
Zafira , 348
Dje 15:38
Linku:
,

OPEL CORSA 1.2, viti 2010, km 155000, Benzin

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 21:43 ,

Opel Astra 1.6 Benzin Automatic

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:36 ,

Opel corsa 1.0 b viti 2000 motor me zingjir rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:32 ,

OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:29 ,

Shes Opel Vectra Benzin Rks Klim Mundesi Ndrrimi

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:28 ,

Opel tigra

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:19 ,

Shitet Urgent Opel Signum

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:17 ,

Opell astra 1.6 atomatik

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:07 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:04 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.6T OPC

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:00 Shitorja ,

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:59 ,

Opell

1 399 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:54 ,

Shes - Opel Agila 1.2 Benzin * 8 Muj RKS *

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:48 ,

Opel Meriva 1.6 Benzin Euro 4 Pa Dogan☎️.

1 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 ,

Shes opel corsa 1.2 B

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:48 ,

opel astra

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:45 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 ,

Opel Corsa 2002, benzin 1.2 automatik -tiptronik

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 ,

OPEL MANTA 3.0 24V

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:32 ,

SHES OPELL ASTRA G

1 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:31 ,

Opel Astra G 1.8 B

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 ,

Opel Astra G

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:06 ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN REGJISTRIM 10 MUJ VITI 2001

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:05 ,

Kerkojm motor per korsa B 1.0 Benzin

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:59 ,

Shitet opell corsa 1.3 benzins rks i skaduar

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:57 ,

Opell Astra 1.6

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 ,

Opel Corsa 1.2 16v

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:20 ,

OPEL KADETT

750 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 ,

Opel Corsa 1.8B Opc Sport Euro4 pa Dogan

1 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:07 ,

Opel Corsa 1.0 Benzin -02

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 ,

OPEL ASTRA G 1.4 BENXIN GJENDJE PERFEKTE KLIM RKS

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:05 ,

Shitet opel vectra per pjes..

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:58 ,

Opel Corsa 1.2 Benzin Viti 94 Regjistrim 11 Muaj

1 180 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:57 ,

Opel astra J 1.4 Turbo

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:44 ,

Pikap Opel Caddy dhe Opel Vectra

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

Opel Meriva benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:28 ,

Shitet opel corsa 1.4 benzin

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:25 ,

Opel Agila 1.2

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:18 ,

Opel Astra 1.6 Benzin 2015 manuel RKS

7 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:08 ,

opel corsa benxin 1.4 rks 4 muj viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

OPEL CORSA 2002 ( 10 muj rks )

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:42 ,

Opel meriva 1.8 automatik 2004

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:25 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.8 i, CABRIO, Full Opcion, RKS

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:01 ,

Opell kadett gsi

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:22 ,

Pjes per Opel Zafira 2.0 OPC Turbo

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

opel vectra sport

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:05 ,

Shes opel astra kabriolet ngjendje trregullt

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

Pjes per corsa b

10 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim