Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel

Adam , 37
Agila , 85
Ampera , 11
Antara , 173
Arena , 13
Ascona , 241
Astra , 6121
Calibra , 285
Campo , 164
Cascada , 5
Cavalier , 3
Combo , 1230
Commodore , 1
Corsa , 4699
Diplomat , 1
Frontera , 445
GT , 67
Insignia , 240
Kadett , 1343
Manta , 9
Meriva , 454
Mokka , 6
Monterey , 30
Movano , 109
Nova , 3
Omega , 639
Rekord , 11
Senator , 6
Signum , 236
Sintra , 26
Speedster , 1
Tigra , 117
Vectra , 6650
Vivaro , 213
Zafira , 2169
Sot 13:46 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:45 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:45 ,

OPEL AGILA 1.3 CDTI 2005 BËJM NDRIM

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:45 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 ,

Shes Opel Astra H GTC

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:43 ,

Shitet Zafira 2.0 Dizell 7 Ulëse Automatik RKS4MUJ

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40 ,

OPEL CORSA - AUTOMATIK - VITI 2005 - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:39 ,

Opel Meriva 1.7dizel

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:36 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:26 Shitorja ,

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:23 ,

Opel Antara 2.0D Automatik

7 390 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:22 ,

Shiret Opel Meriva

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:21 ,

Opel zafira 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 ,

Opel Astra 2.0 DTI KLIMATRONIK e RE model NJOY

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:18 ,

Opel Kaddet 1.6b Kabriolet per marakli

1 799 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:16 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:15 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX 2010 ME DOGAN

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:15 ,

SHITET OPEL ZAFIRA B 1.9 2006 AUTOMATIK 7 ULSE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:15 ,

opel astra 1.4 rks

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 ,

Opel astra 1.7 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 ,

Opel Astra J 1.7 Cdti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 ,

OPEL CORSA 1.2 RKS

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI Automatik 7ulse 2008 Face/Lif

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

opel astra 1.6 RKS 7 muj

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

opel astra 2010 me dogan dhe homologim

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:07 ,

Opel Astra 1.7 CDTI - RKS - Viti 2005 -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:04 ,

opel isignia 2.0 dizel Automatik 2013

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:03 ,

OPEL ASTRA DIESEL 1.9 RKS 11MUJ ME KLIM

3 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 ,

OPEL CORSA DIESEL 1.3 CDTI EPO SA ARDHUR ME DOGAN

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:01 ,

OPEL CORSA BENXIN 1.4 RKS 10 MUJ ME KLIM FUNKSJON

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Opel Astra 2012

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:57 ,

OPEL MERIVA COSMO AUTOMATIK -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Opel Antara 2.2 CDTI-Diesel Automatik -12

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:49 ,

OPEL CORSA B 1.5 DIZELL RKS 93

Viti: 1993
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:46 ,

Opel Corsa 1.3cdti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:40 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

OPEL CORSA D ECO FLEX 1.3 CDTI I DOGANUAR 2011

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:30 ,

Shitet Zafira 2.0 tdi me rks 8 muj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:20 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI VITI 2010 SA PO DOGANUAR

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 ,

opel corsa benxin 1.4 rks 4 muj viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:18 ,

opel astra 045290107

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

opel meriva 045290107

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:16 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX 2010 ME DOGAN

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:15 ,

SHITET OPEL ZAFIRA B 1.9 2006 AUTOMATIK ME 7 ULSE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Në fillim