Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Opel

Adam , 48
Agila , 174
Ampera , 11
Antara , 225
Arena , 16
Ascona , 255
Astra , 7878
Calibra , 316
Campo , 216
Cascada , 6
Cavalier , 3
Combo , 1797
Commodore , 3
Corsa , 6224
Diplomat , 2
Frontera , 519
GT , 78
Insignia , 424
Kadett , 1407
Karl , 4
Manta , 12
Meriva , 688
Mokka , 20
Monterey , 35
Monza , 1
Movano , 202
Nova , 5
Omega , 815
Rekord , 8
Senator , 8
Signum , 313
Sintra , 47
Speedster , 1
Tigra , 159
Vectra , 7629
Vivaro , 428
Zafira , 3228
01 Gush 09:42
Linku:
,

OPEL ASTRA 1.7 ECOTEC sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:39
Linku:
,

OPEL Astra Fullë extrra i Sapo DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 15:36
Linku:
,

OPEL Astra Fullë extrra i Sapo DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Korr 15:36
Linku:
,

OPEL - Insignia A 2.0 DTH i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 21:18
Linku:
,

OPEL ZAFIRA B 1.7 CDTI i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:28 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2012 FULL OPSION FACELIFT

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:14 ,

Motorra per opel omega

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 ,

Opel Astra 2.0 DTI Dizel 1 Vit RKS

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:00 ,

Opell Zafira viti 2008 Dizell 1.9 CDTI Regjistrim

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

Opell Astra Regjistrim 11 Muj Me Klim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 Shitorja ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI XENON AUTOMATIK / 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:35 ,

Blej vetura ne gjith kosoven tabela Rks & huaja

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:53 ,

OPEL CORSA 1.4 AUTOMATIK VITI 2010 107.000KM

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:00 ,

Shes pjes per opell Astra viti 94

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim