Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Peugeot | 304

12 Qer 20:34 ,

Shitet

8 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 13:47 ,

Kombi

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 15:59 ,

Old Timer Peugout 304, viti 1971

10 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim