Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Peugeot | 305

23 Nën 12:32 ,

Shitet ndrrohet Peugeot 305

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Nën 12:10 ,

Shitet peugeot 305

2 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 20:52 ,

peugeot

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 20:43 ,

Pegueto 305 1.6 benzin 86

1 350 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Korr 18:11 ,

Iveco

2 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 17:37 ,

Peugeot 305

Viti: 1987
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 14:15 ,

Shes kombin

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 20:24 ,

met kajtazi

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 10:17 ,

pezho

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 10:09 ,

Pezho

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 10:09 ,

Pezho

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 10:09 ,

pezhoja

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim