Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Peugeot | 504

06 Sht 13:41 ,

shes furgon peugot d 2.5 me ni vit regjistrim

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 18:19 ,

Peugeot oldtimer 1980's

5 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim