Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Peugeot | J5

28 Qer 14:48 ,

Kombi Peugot J5

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 14:56 ,

Kombi

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 19:03 ,

Shitet

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 13:56 ,

Vetura ne gjendje te rregullt

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 13:08 ,

Shes KapmShtepiz perfekt

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 12:12 ,

Shes KapmShtepiz perfekt

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 11:46 ,

Shitet kamioneta

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:53 ,

kamionet me kiper

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 21:07 ,

Shitet Peugeot J5

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 06:40 ,

Kamionet pezho j5

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 08:40 ,

Shes kamioneten

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:20 ,

Peugeot j5

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:50 ,

Peugeot

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 12:08 ,

shes ose ndrroj

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 23:14 ,

peugeot j 5

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 17:31 ,

Peugeot J5

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:58 ,

pezho j 5

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 10:15 ,

Iveco

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 22:02 ,

Peugeot J5 Dupellkabin

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 20:12 ,

Kombi

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 18:06 ,

peugeot

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 22:36 ,

Peugeot me rks

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 18:25 ,

Peugeot

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim