Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Peugeot | TePee

17 Qer 20:24 ,

PIKAP

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 13:56 ,

shes pikapin ne gjendje te rregullt

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Gush 20:58 ,

peugeot 405

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 18:09 ,

Shes PEUGEOT 206,HDI.CMIMI 2300 EURO

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 16:17 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim