Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Piaggio | Model tjetër

04 Gush 23:22 ,

Shitet Skuteri boj edhe ndrrim

350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 15:46 ,

Pigado

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 12:32 ,

Piaggio

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 15:24 ,

Pikap

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 22:18 ,

Motorr me rryme

400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 22:14 ,

Bicikleta

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 19:43 ,

Shitet kombi 1.3b

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Shk 12:48 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 09:47 ,

Shes motorr piaggio

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 14:20 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Dhj 19:19 ,

Shitet pikapi

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 20:46 ,

Pikapo

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 17:40 ,

Star lokero

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 13:35 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 13:23 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 13:15 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 16:07 ,

Pikapo

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:24 ,

Peugeot 308 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Jan 19:54 ,

golf 2

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 13:31 ,

Pikapoo

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Jan 15:07 ,

900

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 20:40 ,

Pikapo

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 22:41 ,

Scania

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 22:25 ,

ARBen‭‭. 045 24 38 73‬‬

320 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Jan 15:23 ,

Kamionet 2.5 dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 07:56 ,

pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 10:16 ,

shitet vetura ngjendje t rregull

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 13:10 ,

shitet kerri Pezho 206 1.3 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 13:27 ,

Pikapi peugot

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim