Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Piaggio | Porter

29 Sht 15:01 ,

U shitt ■FLM■

3 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:19 ,

Kamionet

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim