Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Piaggio

25 Nën 15:24 ,

Pikap

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 19:43 ,

Shitet kombi 1.3b

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Shk 12:48 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 09:47 ,

Shes motorr piaggio

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 14:20 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 15:01 ,

U shitt ■FLM■

3 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 13:23 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Gush 13:15 ,

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 12:19 ,

Kamionet

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Jan 15:07 ,

900

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 22:25 ,

ARBen‭‭. 045 24 38 73‬‬

320 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 13:10 ,

shitet kerri Pezho 206 1.3 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim