Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Plymouth | Prowler

19 Shk 20:34 ,

u shittt

1 000 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 17:35 ,

shitet gjeta turbo disel

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 16:19 ,

vw sharan me ndrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 21:49 ,

veture

72 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim