Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Plymouth

19 Shk 20:34 ,

u shittt

1 000 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 14:57 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 09:34 ,

Shitet pollo shum shum erujtne

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Gush 17:35 ,

shitet gjeta turbo disel

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Mar 17:15 ,

shitet renault espace 3 shumm liir .!

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:24 ,

Shitet ndrrohet renault espaqe 377 44 181 264 full

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 00:09 ,

VW Passat 1.9 dizel Viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 00:00 ,

Shes passat Viti 2005 1.9 dizel me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 00:00 ,

Shes passat Viti 2005 1.9 dizel me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 21:26 ,

pasat 2 i qlajmrun

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Tet 16:19 ,

vw sharan me ndrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 21:49 ,

veture

72 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim