Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Plymouth

24 Jan 14:57 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 17:15 ,

shitet renault espace 3 shumm liir .!

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 16:19 ,

vw sharan me ndrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim