Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Pontiac | Bonneville

31 Tet 23:07 ,

rover 75

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:28 ,

Shitet vetura pasat

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim