Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Pontiac | Firebird

14 Korr 23:33 ,

Shitet kerri

1 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 15:37 ,

Pontiac Firebirt GTA Trans AM 5.7 TPI

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Jan 00:16 ,

Veturë në shitje

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim