Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Pontiac | Model tjetër

08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 23:24 ,

Pontiac Aztek

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 10:10 ,

pasat 3

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 12:25 ,

Shes pasat TDI

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:49 ,

U shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 09:50 ,

PONTIAK AZTEK

900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 20:21 ,

Shes PASATIN

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 13:53 ,

Pontiac astek, viti 2001, regjistrim gusht 2017

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 20:49 ,

Pontiac benzin -99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim