Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Pontiac | Montana

27 Qer 21:25 ,

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Korr 20:33 ,

Shitet vetura urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 15:30 ,

Pontiac Montana

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim