Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Pontiac | Trans Am

16 Jan 18:38 ,

Pontiac Trans Am -98

15 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Qer 07:28 ,

Shitet Pontiac Trans Am Targa FireBird

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim