Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Pontiac

6000 , 2
Firebird , 3
G6 , 1
GTO , 1
Grand-Am , 1
Montana , 2
Sunbird , 1
Targa , 1
Trans Am , 2
Vibe , 1
24 Maj 12:12 ,

Passat 3C

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 23:24 ,

Pontiac Aztek

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 10:29 ,

Shitet Urgjent!

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 17:10 ,

Shitet golf 5 urgjent!!!!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 22:11 ,

Shitet gillera 150cc

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 19:48 ,

Shes pontiac i qlajmrum motori defekt 7 ulse

400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 10:10 ,

pasat 3

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 17:09 ,

Shes urgjent veturen ne gjendje perfekte

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 18:38 ,

Pontiac Trans Am -98

15 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 23:33 ,

Shitet kerri

1 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 12:25 ,

Shes pasat TDI

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:49 ,

U shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 09:50 ,

PONTIAK AZTEK

900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 11:10 ,

shes kerrini asht shum i mir siq shihet ne foto

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 23:07 ,

rover 75

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:25 ,

Shitet pezho partner

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 21:54 ,

shes pontijacin asht 2000kobik bajm ndrrim me me

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Gush 15:37 ,

Pontiac Firebirt GTA Trans AM 5.7 TPI

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Qer 20:21 ,

Shes PASATIN

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 10:00 ,

Pontiac Trans Sport -92

460 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 11:05 ,

Shes veturen

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:01 ,

Pantiak

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 13:53 ,

Pontiac astek, viti 2001, regjistrim gusht 2017

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 16:09 ,

passat

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 20:49 ,

Pontiac benzin -99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 11:37 ,

pontiac cabrio. clim.automatik

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 12:10 ,

pontiac

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 20:33 ,

Shitet vetura urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 07:28 ,

Shitet Pontiac Trans Am Targa FireBird

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:38 ,

Pontiac Trans Sport -92

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 17:28 ,

Shitet vetura pasat

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 18:45 ,

Pontiac 2.3 Benzin 95 8muj regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 23:28 ,

Pontiac Trans Sport -96

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 15:30 ,

Pontiac Montana

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 00:16 ,

Veturë në shitje

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Jan 14:38 ,

Pontiac Trans Sport -95

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim