Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | 356

05 Jan 15:59 ,

Shitet rimorki per kerr

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 10:16 ,

Goma per pasat 205/55/R16

80 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 18:17 ,

Shes kerrin e hekurit

350 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 18:32 ,

Porsche

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim