Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | 911

04 Qer 23:16 ,

Mikser

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Mar 17:14 ,

Porshe 4S -DK

47 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 18:43 ,

Porsche 911 Carrera 4S PDK

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Tet 14:50 ,

Porche Carera 911/992

139 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 17:01 ,

Shes biciklet e ardhur nga zvicrra

55 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 11:19 ,

Goma

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 21:07 ,

Porche 911 gt2

95 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Nën 10:14 ,

URGJENT 175/65^15 Treja 2 muaj t.perdorura

105 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 14:28 ,

Biciklet Rosser

30 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 23:56 ,

porsche 2017

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim