Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | 993

24 Dhj 13:59 ,

shes porsche kayen

6 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim