Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | 996

21 Gush 18:07 ,

VW Jetta 1.6 dizel

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Në fillim