Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | Carrera GT

07 Mar 11:42 ,

Orsuz

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Shk 12:21 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim