Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | Cayenne

Dje 22:46 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 2017

45 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 19:52 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:14 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:13 ,

Porsche cayenne 3.2.benzin

9 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:11 ,

Porsche cayene 3.0 viti I doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:53 ,

Branik ( Parakolf ) Porshe Cayenne seria 2004-2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 09:29 ,

Porsche cayenne 3.0 diesel facelift 2009 full

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 10:36 ,

Porsche Cayenne 3.0 diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 21:28 ,

Porsche Cayenne 3.0 diesel

27 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 15:32 ,

PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 01:35 ,

Porsche cayenne 4.5 S 173.000 km

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 10:01 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 2017

47 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Sht 09:28 ,

porsche cayenne

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 09:07 ,

Pjese per Porsche Cayenne 3.2 V6 - 4.5 V8

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 10:46 ,

Porsche cayenne

8 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 22:01 ,

Porsche Cayenne

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Gush 10:44 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 14:42 ,

Porsche CayenneS 4.5 V8 benzin

9 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 10:55 ,

Porsche cayenne S 4.5

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 23:05 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 20:37 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 23:08 ,

Shitet porshe cayenne s

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 08:15 ,

Porsche Cayenne 3.0 2012

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 11:06 ,

Shitet

11 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Gush 23:12 ,

Shes Porsche Cayenne 3.0 dizell RKS

13 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 18:09 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 21:59 ,

Porsche Cayenne 4.5 benzinë V6 Exclusive

24 995 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Korr 22:32 ,

Porsche Cayenne S 4.5 Benzin Viti 2006 i doganuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 21:57 ,

shes ndrroj

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Korr 21:15 ,

Porsche Cayenne 3.0

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 15:17 ,

Shes Porsche Cayenne 3.0 Dizell

14 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 09:30 ,

Porsche Cayenne S 4.5b Viti 2006 Rks 5 muj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 15:58 ,

PORSCHE CAYENNE 3.0d/GTS-SPORT-PAKET/PANORAMA/FULL

35 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 14:57 ,

Porsche cayene 3.0 dizel

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Maj 11:36 ,

Porsche Cayenne S 4.5B Viti 2006 Rks 7 muj

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 10:00 ,

porsche cayenne 3.0 dizel

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 22:07 ,

Shes porche 4.5 benzin

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:37 ,

Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan u shittttt

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 13:41 ,

Porsche cayenne 3.0d 2013 full options

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 11:13 ,

Porsche Cayenne

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 16:51 ,

Porsche Cayenne 4.2 TDI V8 BITURBO

31 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 16:39 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 11:51 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 11:51 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel.

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Shk 11:47 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 21:43 ,

Porsche Cayenne

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 22:36 ,

Porche Cayenne Coupe Turbo

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Jan 17:24 ,

Shitet porsche cayenne hi dhe ndrrime me troje etj

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 17:12 ,

Shitet

28 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 16:55 ,

porsche

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999


Në fillim