Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | Macan

17 Gush 23:47 ,

Porsche Macan S 2015

22 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 12:18 ,

Porsche Macan-s Viti 2014

48 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 22:55 ,

Porsche macan

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 10:16 ,

PORSCHE MACAN S 3.0 2015 250CV

48 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999


Në fillim