Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche | Panamera

Dje 20:08 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.6 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:53 ,

Porsche Panamera Edition Facelift 2015

52 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 11:25 ,

PORSCHE PANAMERA GTS

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 08:56 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 09:29 ,

Porsche Panamera 3.6 benzin

38 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 16:11 ,

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 23:11 ,

porsche panamera 3.0 diezel face lift model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 07:47 ,

Porsche Panamera

15 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 05:48 ,

U shite

31 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 12:15 ,

PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018

121 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Maj 07:28 ,

Porsche

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 11:20 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

26 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 09:55 ,

Porsche Panamera 4S 441 PS

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Shk 04:18 ,

Porsche Panamera

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 16:31 ,

shes porshe panamera 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Jan 14:02 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

27 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 10:30 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL ,PA DOGAN MODEL 2013

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 19:48 ,

Porsche Panamera benzine 2015

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Tet 14:31 ,

Porsche panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Sht 09:50 ,

Porsche Panamera

30 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Korr 10:32 ,

Shitet porsche panamera me qmim eksluziv nga CH

160 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
05 Qer 11:23 ,

Porsche panamera

35 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 19:19 ,

Porsche Panamera 3.0 V6

37 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Shk 18:31 ,

Porsche panamera 4.8i biturbo

39 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Gush 11:10 ,

Kompresor Ajri

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 18:03 ,

Porsche Panamera 4S

40 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Korr 18:09 ,

Porsche Panamera 4S 4.8

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 18:29 ,

BMX mongose 50$

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 14:30 ,

Hulaqa

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 20:28 ,

Porshce Panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 10:28 ,

Porsche Panamera S

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Dhj 07:00 ,

Shitet vetura urgjent .

45 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Dhj 14:04 ,

Porsche Panamera

45 000 EUR

25 Qer 16:26 ,

Porche Panamera benzin

85 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 10:17 ,

Porsche Panamera 4S

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 21:54 ,

Porsche Panamera

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 20:23 ,

Porsche Panamera

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Jan 19:22 ,

bejm nxhyrosjen e fellneve ne menyr prefesionale

45 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim