Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Porsche

911 , 1
Cayenne , 1
Macan , 1
Panamera , 2
Sot 08:22 Shitorja ,

PORCHE MACAN S

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 22:36 ,

Porche Cayenne Coupe Turbo

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Tet 14:50 ,

Porche Carera 911/992

139 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 11:10 ,

Kompresor Ajri

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim