Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Proton | 300 Serie

06 Maj 18:55 ,

Golf 2 nafte

111 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Shk 22:35 ,

VW Passat

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 17:53 ,

Polo 1.2 benzin

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 10:11 ,

I shes dy tepiha te perdorur me qmim e volitshem

80 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 15:20 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 14:29 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 18:19 ,

Proton

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Gush 18:14 ,

U shit nga as arsoni

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 12:14 ,

Proton

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim