Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Proton | Model tjetër

11 Gush 17:17 ,

SHITET POLO

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:24 ,

Kabin per rakovic

200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 14:25 ,

Po

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 14:15 ,

Polo

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 12:53 ,

Shes polo classic 700€uro

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 15:14 ,

Dragash

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:02 ,

shes kamion iveko

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 16:42 ,

Pollo

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Nën 20:29 ,

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 18:41 ,

Pasat

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 18:48 ,

Blej te gjitha llojet e vetura 140 euro

140 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Korr 22:23 ,

Rimorkio

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim