Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Proton

300 Serie , 1
11 Sht 18:19 ,

Proton

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim