Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Proton

02 Shk 22:35 ,

VW Passat

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 05:23 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
29 Gush 14:25 ,

Po

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 14:15 ,

Polo

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Gush 12:53 ,

Shes polo classic 700€uro

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 15:14 ,

Dragash

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 17:53 ,

Polo 1.2 benzin

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 20:29 ,

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 15:20 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 14:29 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 18:19 ,

Proton

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Korr 22:23 ,

Rimorkio

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 12:14 ,

Proton

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim