Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Proton

02 Shk 22:35 ,

VW Passat

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 15:14 ,

Dragash

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:02 ,

shes kamion iveko

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 17:53 ,

Polo 1.2 benzin

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 16:42 ,

Pollo

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Tet 10:11 ,

I shes dy tepiha te perdorur me qmim e volitshem

80 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 15:20 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Sht 14:29 ,

Shes proton

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 18:19 ,

Proton

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Gush 18:14 ,

U shit nga as arsoni

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 18:41 ,

Pasat

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 18:48 ,

Blej te gjitha llojet e vetura 140 euro

140 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
13 Nën 12:14 ,

Proton

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim