Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Alpine A110

30 Sht 10:27 ,

Bandasha 14 per reno

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 14:12 ,

Shitet kombi

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 23:36 ,

Tavoline me 6 karriga 130 euro

130 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 19:08 ,

shes reno per pjes

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 16:25 ,

Shitet renalut

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 15:17 ,

shitet renault boj ndrim

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 20:41 ,

kamjonet renault

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 08:23 ,

shitet renoja ne gjendje perfekte

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Jan 21:06 ,

Renault 2002 - Shitet Urgjent

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 19:46 ,

Sitet

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Nën 18:55 ,

shiter

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gush 14:07 ,

shitet busi perudhtar urgjent

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 11:00 ,

urgjent renault 19

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Jan 16:28 ,

Shitet urgjent 600e pa dogan ma lir mos thirr

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 16:23 ,

Renaultt PIKAPO

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 16:11 ,

PIKAPO

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Shk 21:33 ,

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim