Prishtinë | Makina | Vetura | Renault | Alpine V6

14 Tet 20:58 ,

Shes renault meganahoma te reja 1.5 rks 1vjet etj

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Tet 14:07 ,

Shes dhe ndrroj

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 10:47 ,

Renauld 1.5

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim