Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Fuego

17 Sht 18:29 ,

Renault Fuego benzin

400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Maj 14:54 ,

Shes Furgon

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:48 ,

ushit

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:34 ,

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
25 Korr 14:13 ,

Qe s u ardh prej slloveni

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 22:12 ,

Renault Transporter

50 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Pri 21:41 ,

Vetur

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Shk 09:02 ,

Goma me fellne

130 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 18:25 ,

Shitet kamioneta ne gjendje te rregullt

Viti: 2002
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Gush 10:09 ,

shes

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 20:10 ,

renault dizell shitet me marrveshje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 13:29 ,

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 21:14 ,

Shitet me qimim shum te lire

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 11:46 ,

Shitet renaulti

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Nën 14:03 ,

Ne Shitje

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 12:01 ,

u shit flmm merr jepp

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 15:27 ,

SHES RENAULT PIKAP BENXIN 1.4

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Nën 10:17 ,

renault fuego 1.1

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 14:53 ,

Berti

420 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 23:44 ,

Renault Fuego dizel -00

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim