Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Grand Modus

15 Maj 23:10 ,

Shitet renaulti

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Tet 22:33 ,

����RENAULT EXTRA COMFOR B+PLIN RKS����

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 10:53 ,

shes Renault

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 11:14 ,

RENAULT Grand Modus 1.5 dCi eco2 Quickshift

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999


Në fillim