Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Renault | Kadjar

12 Tet 13:34 Shitorja ,

Renault Kadjar Çmimi me doganë 13,850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 13:21 Shitorja ,

Renault Kadjar 1.5 Çmimi me doganë 13,850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 13:21 Shitorja ,

Renault Kadjar Çmimi me doganë 13,850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 13:21 Shitorja ,

Renault Kadjar Çmimi me doganë 13,850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 13:11 Shitorja ,

Renault Kadjar Çmimi me doganë 13,850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 13:07 ,

Renault Kadjar 1.5 ECO2 Automatik Çmimi 13.850€

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 13:03 Shitorja ,

Renault Kadjar 1.5 ECO2 Automatik Çmimi 13.850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 12:59 Shitorja ,

Renault Kadjar Çmimi me doganë 13.850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 12:59 Shitorja ,

Renault Kadjar 1.5 Çmimi me doganë 13.850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 12:51 Shitorja ,

Renault Kadjar 1.5 ECO2 Me doganë 13.850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 12:38 Shitorja ,

Renault Kadjar 1.5 ECO2 Automatik Çmimi 13.850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 12:17 Shitorja ,

#Renault Kadjar 1.5 ECO2 Automatik Çmimi 13.850€

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Tet 11:43 Shitorja ,

#Renault Kadjar 1.5 ECO2 Automatik 2017

13 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 10:44 ,

Renault Kadjar

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Gush 13:57 ,

#Renault Kadjar 1.5 ECO2 Automatik 2017

15 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 18:05 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
25 Jan 23:20 ,

Renault Kadjar 2017 1.5 DCI

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Dhj 15:28 ,

Shitet Renault Kadjar viti 2017, 1.5 dizell, RKS

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Nën 19:35 ,

Renault Kadjar

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 18:58 ,

Renault Kadjar 1.6 dci 4x4

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 16:43 ,

Renault Kadjar 1.6 diesel 130 ps

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Shk 15:26 ,

Renault Kadjar x mode

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999


Në fillim