Artanë | Makina | Vetura | Renault | Kadjar

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga shpalljet më të reja


07 Gush 13:57 ,

#Renault Kadjar 1.5 ECO2 Automatik 2017

15 650 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 18:05 ,

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Qer 16:43 ,

Renault Kadjar

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Jan 23:20 ,

Renault Kadjar 2017 1.5 DCI

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Dhj 15:28 ,

Shitet Renault Kadjar viti 2017, 1.5 dizell, RKS

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Nën 19:35 ,

Renault Kadjar

6 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Nën 18:58 ,

Renault Kadjar 1.6 dci 4x4

6 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 16:43 ,

Renault Kadjar 1.6 diesel 130 ps

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Shk 15:26 ,

Renault Kadjar x mode

16 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim